“ЖИВІТЬ САМІ І ДАЙТЕ ЖИТИ ІНШИМ”

Залежність – захворювання сімейне. Залежним в сім’ї може бути хтось один, але страждають від цього усі інші члени родини. Скандали, сльози, конфлікти, відчай – стали частиною звичного життя членів родини залежних.

Найчастіше саме найрідніші роблять все можливе, щоб врятувати свого сина, чоловіка, брата, кума,  чи родича. І, що найприкріше, ані сльози, ані вмовляння, ані скандали не допомагають. Залежна людина продовжує вживати, ніби тонучи у своєму захворюванні, а співзалежні (так називаються люди, які пліч-о-пліч живуть з узалежними)  – невтомно рятують, сподіваючись, що колись це вдасться. А насправді «йдуть під воду» разом з узалежненим, оскільки поступово перестають жити власним життям, а живуть лише болем теперішнього та мріями про майбутнє.

Чи є вихід з цього зачарованого кола? Чи насправді щось залежить від членів родити? Чи можливо сконтролювати залежного? Якщо можливо, то як?

Добра новина у тому, що від родичів насправді залежить багато. Що саме?

Ви можете почати з себе: взнати більше про хворобу залежності та хворобу співзалежності, навчитись новим методам реагування на поведінку найближчого та  зрозуміти, що є кваліфікована та професійна допомога.

При РЦ «Відновлення» проводяться інформаційні та терапевтичні групи для родичів узалежнених, на яких члени родини можуть отримати всю необхідну інформацію про захворювання та можливість ефективного впливу на залежного. І навіть якщо Ваш син чи чоловік не є пацієнтом нашого центру, Ви все-одно можете прийти і почати зміни з себе) Почнете змінюватись Ви – почнуть змінюватися інші. 

Для запису на індивідуальну консультацію або на участь в групі звертайтесь 

+38 097 803 80 83

+38 099 532 38 88

Чекаємо на Вас! Віримо  в те, що Вам усе вдасться!