Досвідчені та кваліфіковані психологи та консультанти реабілітаційного центру Відновлення разом з алко- та наркозалежними працюють над їхнім лікуванням, адаптацією та відновленням особистості.

Якщо у вас у сім’ї є людина, яка має проблеми з алкоголем, наркотичними речовинами чи гральними автоматами, звертайтесь до наркологічного центру Відновлення.

Ми допоможемо позбутися залежності і почати нове, тверезе, наповнене змістом життя. Чим раніше почати лікування, тим швидше ми досягнемо поставленої мети. Комфортні умови і професійність наших спеціалістів допоможуть людині розділити життя на старе, що залишилося вже в минулому, та нове і щасливе, що жде попереду. Розкажемо як подолати хворобу, налагодити стосунки з найближчими та не почати вживати знову. Ми переконані,що будь-яка людина може бути в тверезості та адекватно жити в соціумі після хвороби.

Наркологічний центр Відновлення у Львові надасть комплексну допомогу людям, які потрапили у важку життєву ситуацію внаслідок вживання психоактивних речовин.