Соціально-психологічний центр Відновлення забезпечує фізичне і емоційне одужання людей, які страждають розладами харчової поведінки.

 

Харчові розлади- це серйозна проблема, а не особистий вибір людини. Багато людей, які мають розлади харчової поведінки, виглядають здоровими, а насправді можуть бути дуже хворими.

Одужання відбувається у трьох сферах: фізичній, поведінковій та психологічній.

Фізичне одужання передбачає відновлення ваги до належного рівня за допомогою розробленого дієтологом меню; нормалізацію рівня гормонів; усунення проблем зі здоров’ям, спричинених порушенням харчування.

Поведінкове відновлення означає припинення або різке скорочення обмежень в харчуванні, надмірного вживання їжі та інше.

Психологічне одужання полягає у виявленні емоційних причин харчових розладів: перфекціонізм, правил стосовно їжі та ваги, надмірний зв’язок з батьками. 

Центр Відновлення підходить до вирішення проблеми комплексно, ми працюємо разом з психологом, психіатром та дієтологом для максимально ефективного результату.

 

Лікування харчових розладів – це тривалий процес. Для одужання потрібна проінформованість, бажання, наполегливість та терпіння. Соціально-психологічний центр готовий пройти цей шлях з Вами.