Наркоманія – це багаторічна насолода смертю

Лікування наркоманії у Львові

Наркоманія- це важке захворювання, яке потребує тривалого та кваліфікованого лікування. Ця хвороба є болісною для людини, яка втратила контроль над собою, адекватне сприйняття життя, світу та свого місця в ньому.

Центр лікування наркоманії “Відновлення” надає професійну допомогу всім, хто страждає залежністю від наркотичних речовин. Ми проводимо лікування наркоманії у Львові та за його межами.

Кваліфіковані психологи, реабілітологи та консультанти у наркологічному центрі “Відновлення”працюють над лікуванням наркоманії. Кожен реабілітант має особистого психолога, щоб розібратись з причиною залежності та методами боротьби з хворобою у майбутньому. Спеціалісти реабілітаційного центру ставлять перед собою ціль підтримати та допомогти кожному, хто не може справитись з залежністю. Ми розробили індивідуальні комплекси терапії для будь-якого хворого.

Незнання та нерозуміння проблеми залежними та їх родичами призводять до бездіяльності та негативних думок у важкій життєвій ситуації, яку при грамотному підході можна виправити. Потрібно тільки зайнятись лікуванням наркоманії і зробити правильні дії у правильний час. Поки не пізно.

Лікування наркоманії проводиться у кілька етапів:

  1. Тестування на наявність наркотичної речовини в організмі пацієнта.
  2. Покращення стану пацієнта при відміні наркотичної речовини.
  3. Лабораторна діагностика та консультації лікарів-спеціалістів при потребі.
  4. Проведення індивідуальної та групової психотерапії.
  5. Ресоціалізація наркозалежного (соціальна адаптація, відновлення життя без наркотиків)