Наші консультанти:


Працівники Реабілітаційного центру “Відновлення”, які побороли залежність та ведуть тверезий спосіб життя. Ми постійно вдосконалюємося, працюємо над власним ростом та особистим досвідом ділимось з іншими.

Ми допоможемо, ми знаємо як !

Метніцька Олена Миколаївна

Метніцька Олена Миколаївна – головний натхненник та керівник програми РЦ «Відновлення», сертифікований консультант в терапії залежної поведінки, автор та ведуча терапевтичних груп та тренінгів для співузалежнених, психолог, учасник проекту власного досвіду секції психотерапії залежностей Трускавецької школи психотерапії, керівник навчального проекту для консультантів від Секції психотерапії залежностей Українського інституту психотерапії залежності.

Програму центру «Відновлення» Олена Миколаївна розробила разом з нашими психологами. Програма побудована на основі Мінесотської моделі реабілітації залежних в поєднанні з новітніми методиками, знаннями та техніками роботи з узалежненими.

Олена Миколаївна проводить групові психотренінги та індивідуальні консультації з залежними та співузалежненими.

Девіз життя Олени Миколаївни: НІКОЛИ НЕ ЗДАВАТИСЬ!!!

 

Дзюба Юрій Олексійович

Дзюба Юрій Олексійович – старший консультант РЦ «Відновлення», випускник нашого центру. Бере активну участь у житті центру, ділиться власним досвідом з реабілітантами, є найкращим свідченням того, що побороти залежність – можливо. Постійно бере участь у семінарах та тренінгах, присвячених роботі з узалежненими.

Завдяки роботі над собою та дотриманню усіх рекомендацій програми, зараз Юрій є зразковим сім’янином, люблячим чоловіком, батьком, що виховує донечку, та фахівцем, якого поважають та до якого дослухаються.

Девіз Юрія: Щасливий той, хто щасливий у себе вдома!

 

Репетило Євген Богданович

Репетило Євген Богданович – консультант РЦ «Відновлення», випускник нашого центру.

Євген – учасник бойових дій АТО, має державні нагороди, серед яких – “Відзнака Президента України”.

Після повного курсу реабілітації вирішив присвятити себе роботі з узалежненими. В найближчих планах – участь в навчальній сертифікаційній програмі секції психотерапії залежності УІПЗ для консультантів реабілітаційних центрів.

Окрім професійного зростання, Євген також мріє реалізувати себе як сім’янин та хороший батько для своїх дітей.

Девіз життя для Євгена: «Коли ми припинимо битися один за одного, ми перестанемо бути людьми»

 

Нікітін Сергій Юрієвич

Нікітін Сергій Юрієвич – консультант РЦ «Відновлення», випускник нашого центру.

Досі Сергій мав кілька невдалих спроб проходження реабілітації в інших реабілітаційних центрах. Завдяки власній впертості, незламності та глибокій вірі, після кожної невдалої спроби, він не здавався, а продовжував шукати можливості для свого одужання. Сергій дуже дорожить своїми знаннями та досвідом, і з задоволенням ділиться ними з іншими. Окрім роботи, пов’язаної з консультуванням реабілітантів щодо конкретних кроків подолання залежності, Сергій також знайшов себе у спорті – завдяки своїм знанням та вмінням став справжнім тренером для реабілітантів, які хочуть вдосконалити себе не лише духовно, а й фізично. Мріє про сім’ю та дітей.

Життєвий девіз: «Потрібно боротися не до кінця, а до перемоги!!!»