Наші психологи:

Досвідчені та кваліфіковані психологи Реабілітаційного центру “Відновлення разом з алко- та наркозалежними працюють над їхнім лікуванням, адаптацією та відновленням особистості. Лікування алкоголізму, наркозалежності та ігроманії здійснюють фахівці, які постійно підвищують свій професійний рівень:

 

АРШУЛІК ІННА

Базову психологічну освіту здобула у Львівському національному університеті ім. І.Франка впродовж 2009-2013рр., у 2014 – ступінь магістра.Із 2014 року беру участь у проекті «Трускавецька школа психотерапії» за напрямком Гештальт-терапія.Навчання в Українському психотерапевтичному університеті з 2015 року.Участь у тематичних освітніх проектах:«Сексуальність у Гештальт-терапії», «Робота з тілесністю в гештальті»,«Робота із травмою в гештальті». Київ.«Психотерапевтичний ресурс дитячо-батьківських стосунків у Гештальт-терапії»,«Гештальт-терапія психосоматичних проблем».Із 2015 року працюю в індивідуальній консультації із людьми, які перенесли ампутації кінцівок, та залежними.

ОЛЬГА НІЖАЛОВСЬКА

Практикуючий психолог. Базову психологічну освіту здобула у Львівському національному університеті ім. І.Франка (2013-2017рр. Кваліфікація – спеціаліст).  Продовжує навчання в напрямку позитивної психотерапії. Проводить індивідуальні консультації та групові заняття. Перша освіта – журналістика. Заміжня, виховує 3 дітей.

ПАВЛУСІВ ТЕТЯНА

Лікар-психіатр-нарколог, член Української спілки психотерапевтів

Здобувач кафедри психіатрії та психотерапії ФПДО, пишу дисертаційне дослідження по темі: “Особливості формування алкогольної залежності у хворих коморбідних з психічними розладами, клініко-терапевтичні аспекти”
Закінчила Трускавецьку школу психотерапії за напрямком гештальт-терапії, навчання по арт-терапії при асоціації практикуючих психологів Івано-Франківської області. У процесі підтвердження кваліфікації психотерапевта відповідно до вимог Європейської асоціації.

Успішно завершила курс семінарів “Геть від алкогольної залежності”
Сфера професійних інтересів охоплює питання психологічної терапії та роботи:

– з залежними та їх родичами;
– з психічними розладами;
– людьми у важких життєвих ситуаціях;
– проблемами у стосунках;
– робота з внутрішніми конфліктами;
– особистісний ріст.

Фіялка Надя

Психолог, працює з залежними,сімейними парами , дітьми спеціаліст в індивідуальній та груповій психотерапії, спеціаліст з проективних методик та МАК, пісочної терапії, арт-терапії, у процесі здобуття кваліфікації психотерапевта по методу кататимно- імагітативна терапія( символдрама).

 

Ці люди вимогливі до себе, критично ставляться до власних вчинків, до поведінки реабілітантів і відверто про це говорять, користуються повагою серед реабілітантів та працівників центру.