Реабилитационный центр Восстановление проводит лечение алкоголизма, наркомании, игромании. Об эффективности методов, подхода и результат — читайте отзывы родителей, родственников и участников программы.

Мене звати Галина. Напротязі останніх шести років я жила не своїм життям, тому що мій син – ігроман. Побороти цю хворобу у домашніх умовах- нереально. Тому я звернулась за допомогою до працівників реабілітаційного центру “Відновлення”. Адже там працюють люди, які самі в минулому мали такі проблеми і повернулись до нормального, здорового життя. Тому рівень довіри до них високий. Відвідуючи сина у реабілітаційному центрі, я захоплювалась методами їхньої реабілітації. Постійно працюють психологи у різних напрямках, як у психологічному так і в духовному і у фізичному. До кожного індивідуальний підхід. Зі слів сина, працівники центру допомагають бачити життя іншими очима, адаптовуватись у різних ситуаціях, орієнтуватись у ньому, заново соціалізуватись та влитись у нове, здорове суспільство, бути чесними і відкритими та готовими до змін. У центрі хороші умови проживання, надзвичайно смачне харчування, яке вони готують самі. Організовуються спортивні змагання, поїздки у театр, цирк, сауну. Зусилля персоналу присвячені зміні поведінки, мотивації, переконань, емоційних реакцій залежних. Тому від щирого серця я дякую всім і бажаю вам здоров’я і витримки, адже це нелегка праця. Ви рятуєте не одне життя і витягуєте їх із прірви дна.

 

п. Любов  Висловлюю безмежно-щиру подяку реабілітаційному центру “Відновлення” за неймовірну працю з наркозалежними пацієнтами.
Якими вони були до того? Як потрапили в реабілітаційний центр? Озлоблені на весь світ, зневірені, долі скалічені, серця закам’янілі, без мрій. А робота, яку проводить реабілітаційний центр “Відновлення”, змінює наших дітей: вчить мислити тверезо, адаптуватися в суспільстві, повірити в себе, бачити перед собою ціль. На прикладі мого сина Олександра: він багато років прожив в ізоляції, не знав як жити далі без наркотика, у вирішенні цієї проблеми (наркотичної залежності), йому допоміг реабілітаційний центр. Тепер він інтенсивно займається спортом, радіє кожному прожитому дню. Я вже навіть не мріяла бачити його таким життєрадісним, потрібним допомагати іншим наркозалежним повірити в себе. Центр поміняв його повністю, він навіть кинув палити.
Дай Бог здоров’я, натхнення, мужності, витривалості, терпіння в такій титанічній праці з наркозалежними пацієнтами, всій команді, яка бореться за одужання цих нелегких хлопців і дівчат.

 

п. Наталія- Ми пройшли довгий шлях до виздоровлення, перепробували всі можливі способи: кодування, підшивки, психіатричні лікарні, різні реабілітації. Я вже майже зневірилась. Завдяки саме цьому центру я отримала надію, і дуже вдячна цій організації за результат. Зміни я помітила не одразу, після певного часу, я просто відчула їх материнським серцем. Тепер мій син живе тверезим життям та допомагає іншим, і за це я вдячна наркологічному центру “Відновлення”, людям, які допомагають нашим дітям, батькам піднятися і жити достойним життям.

 

п. Юлія- Я мама Мирослава. Мій син в дитинстві був розумним і кмітливим хлопчиком. Любив допомагати, всім цікавився… Через різні сімейні проблеми, брак досвіду я не вберегла свого сина. Він попав під вплив поганої компанії, закинув навчання а згодом почав випивати. Спочатку інколи, а потім все частіше і частіше. Виносив речі з хати, мав проблеми з міліцією. Не допомагало нічого: ні вмовляння, ні погрози, ні розмови родичів, ні лікування… Син все більше і більше підпадав під вплив зеленого змія, втрачав інтерес до будь чого іншого. Я була в розпачі бо не могла допомогти своїй дитині, мучилась почуттям провини що не вберегла його, металася у пошуку порятунку… Це було нестерпно: дивитись як твоя дитина нищить своє життя а ти нічого не можеш зробити, чекати вечорами, думати який і коли він прийде, чи не натворить щось на п’яну голову, чи все з ним гаразд.Просила в Бога допомоги і мудрості щоб врятувати Мирослава. Напевно Бог почув мої молитви. Лікар, в якої син лікувався, порадила звернутися в реабілітаційний центр який щойно відкрився біля Львова. Син погодився. Приїхавши до центру, я була вражена наскільки все продумано, як організована робота. Тут створена терапевтична спільнота узалежнених які підтримують один одного, допомагають зробити наступний крок до зцілення. Консультанти, які подолали свою залежність, дуже добре розуміють своїх підопічних, адже колись пройшли тим же шляхом до тверезості. Поряд з консультантами працюють професійні психологи і психотерапевти які допомагають розібратися у своїх проблемах, зрозуміти себе, стати більш зрілими. Реабілітаційний процес супроводжує лікар- нарколог яка дуже добре розуміє, що відбувається з її підопічними, підтримує їх, при потребі може назначити медикаментозне лікування. Проводяться регулярні групи для батьків, адже нам також потрібно мінятися бо ми співузалежнені. Таке велике щастя щоразу бачити як син стає іншим, здоровим. Бачу в його очах блиск, інтерес до життя, він будує плани, ставить собі цілі, цікавиться життям родини, почав грати у футбол, надіється на краще. І я спокійна, можу теж радіти життю бо знаю, що син  в безпеці, одужує серед людей які роблять для нього те, що я не в силі була зробити.  Дуже дякую центру за зцілення своєї дитини! Ви подарували нам надію на краще життя. Приємно що є небайдужі люди які допомагають таким як ми! Нехай Бог благословить вас і вашу нелегку працю, допоможе здійснити все задумане і врятувати ще не одне життя!

 

Оксана м. Городок: Я дуже задоволена центром. Мій син змінився, змінилося мислення і взагалі погляди на життя. Робота, яка була проведена працівниками центру пішла йому на користь. Дуже він згадує працівників які навчили його по іншому жити. Батьки, які мають такі проблеми пам’ятайте, що вихід є, треба просто спробувати. До звернення в центр я думала, що життя зупинилося, завдяки наполегливій праці лікарів і працівників центру я повірила, що можна змінити людину. Мій син був в дуже тяжкому стані. На центрі він відійшов почав усміхатися і зрозумів на якому він був дні. І я дуже вдячна!!!

 

Назар:   Дуже щирий колектив в якому я находжуся вже десять місяців. Маю велике враження про консультантів, які мають свою методику виздоровлення і ставлення до людей з різними проблемами. Тобто допомагають залежним в своїх проблемах і підказують шлях до виправлення в вірі в майбутнє до кращого життя. Цілком погоджуюся з своїм перебуванням на центрі і з своїм виправленням на даний період. В центрі дуже цікаві групи, які мені дуже імпонують для покращення своєї самореалізації. Вдячний за підтримку і переосмислення життєвих проблем. Бажаю всім і самому собі по скорішого виходу в соціум.

 

п. Людмила: Хочу подякувати всьому колективу кваліфікованих спеціалістів за спасіння свого сина. Ви вселяєте нам надію та віру в краще сьогодення. Дякую Вам за вашу людяність і турботу, щоб бажання допомагати хворим завжди залишалось у Вашому серці.

В нас сталася страшна біда, мій син наркозалежний. Вже більше чотирьох років ми боримося за його тверезість. За ці роки ми змінили більше семи центрів реабілітацій– результату не було. На даний час він проходить реабілітацію в центрі “Відновлення”. Сьогодні я приїхала з Київщини до сина на зустріч. Мене приємно вразили зміни які сталися з сином. В цьому центрі створенні всі умови для реабілітації. З залежними людьми працюють спеціалісти- наркологи, психологи, консультанти з хімічної залежності, терапевти. Працює група для спів залежних, яку проводить кваліфікований психолог, і сьогодні в мене випала нагода відвідати цю групу. Я дуже вдячна всім працівникам центру за їх роботу, за надію, за те що повертають до нормального життя наркозалежних. Мама.

 

Я Гліб Романович проходив реабілітацію в реабілітаційному центрі “Відновлення” вдячний дуже директору центру, Тетяні Іванівні, всім консультантам за допомогу, підтримку, довіру, навики, які я тут отримав. Багато чого зрозумів для себе, розібрався в собі.

 

Меня зовут Олександр, я наркозависимый человек. Все свои годы употребления, я не мог самостоятельно справиться с болезнью меня хватало не на долго и все мои попытки никчему не привили. Поговорив с родителями о том что мне нужна помощь и только центр закрытого плана мне поможет справиться с зависимостью. Приехав на реабилитацию шаг за шагом я получил поддержку от таких же зависимых как и я, с ними начал понимать свою проблему и начал находить выход.

 

Враження від реабілітаційного центру Відновлення, де знаходиться мій внук 7-й місяць на реабілітації:

Перших 1-2 місяці було хвилювання – що собою являє заклад, яке ставлення до пацієнтів, як адаптується внук (буде сприймати їх методи лікування?), який результат від перебування? Бо внук до цього уже проходив амбулаторне лікування, результату не було як і не було стимулу до переосмислення свого стану. Через 1,5 року погодився на стаціонарне лікування (не Відновлення), яке він покинув бо характеризував – дарма часу і затрат(?)

Через моїх знайомих медиків, які працювали з наркологами ми вийшли на реабілітаційний центр Відновлення. Як попередньо я описала хвилювання (чи допоможуть?) ми з дочкою обговорили цей варіант. І з внуком. Після роздумів він погодився. Спочатку познайомилися з лікарем-наркологом, потім поїхали в Дубляни наочно познайомилися з закладом. Поговорили з директором закладу Максимом Олеговичем, консультантами, оглянули побут. Внук сказав нормально, їду.

Особливо 1-й місяць було напруження з його сторони і звичайно ми, з надією, перемагаючи тривогу спостерігали за ним, за нашими контактами з лікарем-наркологом, з керівником закладу, з психологами (відвідуючи збори родичів). Тільки після 2-го міс. ми з дочкою вирішили що обрали правильний заклад. А внук, який спочатку все напружено сприймав, почав спокійніше себе вести, показувати переосмислення своєї поведінки. На даний час пройшло 6 місяців, віра наша і його зміцніла, що життя може змінитися. Дай Боже, щоб так сталося! Ми з дочкою дуже вдячні працівникам реабілітаційного центру – директору, лікарю-наркологу, консультантам, волонтерам: дай Боже вам здоров’я, наснаги, бо робите добру справу! І щоб ні ви, ні ваші родичі не знали розпачу і сліз, які є в сім’ях наркозалежних. Дякуємо вам – Теодора.

 

Хочу від усього серця подякувати співробітникам реабілітаційного центру «Відновлення»

Мій син багато років (хоча він стверджує про малий термін) вживав наркотики і був залежним.

Перед тим, як потрапити до Вашого центру проходив реабілітацію в іншому центрі вийшов із центру і повернувся до наркотиків. Ми з дружиною не знали куди податись, щоб якось допомогти синові, ті хто зіштовхнувся із цією проблемою вдома, зрозуміють мене як ніхто, що таке відчуття болю і розгубленості водночас. Чесно кажучи думали, що син закінчить життя або на вулиці, або в тюрьмі (приценденти для цього були). Випадково (хоча випадковостей не буває), я взнав про Ваш центр, особливо про програму 12 кроків. Остання надія залишалася на Ваш заклад, на Ваших консультантів, психологів, наставників. Сьогодні закінчується четвертий місяць перебування мого сина у Вашому центрі, я разом з сином проходжу цей шлях виздоровлення і багато чого зрозумів завдячуючи Вашій команді. Програма центру допомогає моєму синові стати на шлях позбутися залежності від наркотиків, та саме головне, в подальшому поможе йому жити свобідним та щасливим життям у соціумі. Я дуже вдячний Вашому колективу, що проявляє велику турботу не тільки моєму синові, але також надає психологічну допомогу мені, постійно перебуваючи на телефонному зв’язку. Хто зіштовхнувся з цією бідою, зрозуміє мої почуття. Я звертаюсь до тих, хто бореться з наркозалежністю, не опускати рук. Борітеся! І якщо ви думаєте чи є потреба йти в центр? Йдіть, центр допоможе вернути близьку для Вас людину.

Окрема подяка Олені Миколаївні за її оптимізм та підтримку, в Вашому центрі працюють не просто професіонали, а розуміючі, віддані своїй справі та приємні люди.

Я Юра ,мне 29 лет, я наркозависимый. Обратился за помощью ,для прохождения реабилитации. Центр дал мне возможность изменить свою жизнь. Восстановить свои отношения с близкими людьми. В моей жизни произошли кардинальные изменения . Я начал заново жить, и увидел мир трезвыми глазами-он прекрасен.
Я понимаю ,что сам не смог бы справится со своими трудностями поэтому, благодарю центр за поддержку и понимание , за веру в мои силы.
В центре я начал развеваться физически и стал неравнодушным к своему здоровью. Изменил манеру поведения благодаря самоанализу, и индивидуальным консультациям с психологом. Увидел настоящую бескорыстную дружбу, которая вдохновляет меня идти шаг за шагом вперед к своей цели.

Привет. Меня зовут Борис. Мне 35 лет, я с города Киева.
Уже 15 лет как я зависим от психа-активных веществ. Наконец то я решил изменить свою жизнь, и пройти курс реабилитации. Про реабилитационный центр я узнал от своего знакомого. Меня очень впечатлил результат, и потому я тоже решил попробовать.
Во время прохождения программы реабилитации мне помогали, всесторонне поддерживали работники центра, особенно это было необходимо мне на первых этапах. За, что я им очень благодарен.
Программа центра помогла мне снова поверить в себя, помогла увидеть ,что есть другая-трезвая жизнь. С помощью программы , и сотрудников ,я постепенно начал восстанавливать разрушенные сферы своей жизни. Смог наладить отношения со своей семьей.
Центр ‘’Відновлення’’ дал мне надежду, и я за это благодарен.

Сергей: Центр дал мне ещё один новый шанс поверить в себя. И вообще будучи здесь я нашёл надежду на трезвую жизнь, и поверил в себя, то есть в то ,что смогу жить, потому что думал что вообще не смогу жить. Тут я отошёл, и поправился , и получил колоссальную поддержку от всех сотрудников центра, то есть волонтёров, психологов, консультантов которые для меня стали весомым примером того, что можно изенить свою жизнь, и жить полноценной жизнью.

Психологи помогли и продолжают помогать мне в роботе над моими не достатками , и направляют миня в верное русло , им я могу сказать все , и знаю, что миня не пристыдят, а поддержат и поймут. Проводят интересные и важне группы по чувствам и эмоциям с которыми у меня были проблемы.

Консультанты для меня пример выздоровления, и как мотивация , если смогли они ,то почему я не смогу. Всегда послушают меня. Группы по зависимости которые они проводят помогли мне больше понимать себя, и что со мной происходит, и как проявляется болезнь в моем поведении. Помогают в занятиях спортом, и вообще я не чувствую себя здесь покинутым. И вообще я благодарен центру за то , что могу искренне улыбаться. Верю в трезвую, полноценную жизнь ,хотя совсем недавно думал что умру…

Привет, меня звать Аня. Я мать двух прекрасных парней, я жена, я дочь, и я сестра наркомана.
Я благодарна родителям за то, что нашли возможность, и реабилитационный центр, и оплатили
Пребывание моего брата в среде выздоравливающих людей. Родители нашли силы оплатить реабилитацию, но не нашли в себе сил для того чтобы меняться самим, и не приходят на встречи для близких чьи родные выздоравливают.
Я решила, что это моя часть ответственности, и начала посещать группы со зависимых.
Моя жизнь качественно изменилась, и дальше меняется, потому что это долгосрочный процесс.
Реабилитацию прошел мой брат, а выздоравливаем мы все благодаря центру ‘’Відновлення’’.
Спасибо всем, кто повстречался нам в этот тяжелый период, потому что вы делаете благородное, нелегкое дело.

Я мать алкозависимого. Пребывание в центре изменило моего сына.
Живу с верой и надеждой, что он останется таким же и в будущем. Благодаря центру я нашла
саму себя, поняла ошибку, и получила душевный покой.
Успехов вам.

Меня звать Оксана. Я мать. Имею единственного, любимого сына, который много лет употребляет наркотики. Не надо много объяснять, чтобы представить боль матери. Когда ты видишь, как твой ребенок, в которого ты вложил сердце и душу больше тебя не слышит и не видит. Потому что существует в своем собственном мире. Деградирует и разрушает свое здоровье и жизнь, и не видно из этого выхода. Долгие годы грусти, слез и разочарования…Твоя жизнь перестает быть цветной, и ничего тебя уже не радует. Каждый день ты живешь в тревоге и страхе. Много было пережито, и много слез пролито, и много молитв…
Теперь я благодарна Богу. За то, что мой сын добровольно пошел в центр ‘’Відновлення’’, для того чтобы избавится от наркотической зависимости.
Спасибо Богу. Уже прошло два года как я счастливая мать, и счастливая женщина. Я благодарна людям, которые там работают, это профессионалы, которые знают свое дело. Действительно шаг за шагом, день за днем я наблюдала как мой сын возвращается к жизни. Я видела его трезвый взгляд, и хорошее настроение, и веру в жизнь.
Хочу поблагодарить директора, который всегда держит связь с родителями, отвечает на каждый звонок, и смс. Это особенно важно для родных в первый период.
Мой низкий поклон людям, которые там работают, за ихний профессионализм, доброту. теплоту и человечность.
Сейчас есть много центров. Но у вас уровень, единый дух, единство команды, человечность, порядочность и доброта. А это многое значит для потерявших надежду людей.
Спасибо вам. Счастья вам всегда и во всем.

Когда мой сын пришёл в центр, я была истощена и физически, и психологически. Моя жизнь была подстроена под жизнь сына, а жизнь сына складывалась с периодов употребления, и лечения. Центр ’’Відновлення ‘’ вернул нас к жизни, и к пониманию многих вещей. Сейчас он работает, учится, а у меня появилась собственная жизнь.
Спасибо Богу, и всем работникам центра за все, что произошло и происходит.
Успехов вам и побед. Мама наркомана.

Я бывшая жена наркомана и алкоголика! Спасибо центру, который дал мне понимание – что моя жизнь- это ценность и семейный фактор важнейшая составляющая выздоровления, или прогрессирования болезни.
Группы для со зависимых в этом центре, это очень сильная опора, которая есть в моей жизни!!! С этой проблемой, с этой пропастью я не оставалась одна благодаря центру, а особенно квалифицированной помощи… я живу, и мои дети живут!!!
Самостоятельно бросить употреблять невозможно, также как невозможно жить рядом с родным, который употребляет, ведь вся моя жизнь была положена и сосредоточенна на нем, его потребностях, его проблемах!!!
Это комплекс квалифицированных действий, которые дают возможность понять, что же происходит с его, и моей жизнью. Легко не было, но не зная про болезнь невозможно не зависимому не себе. Но это по-новому, это возможно!
Спасибо всем, кто помогал, и продолжает помогать дальше!!!

Очень тяжело смотреть, когда твой ребенок встает на путь смерти, а я не знаю, как помочь. Родные переживают всю гамму эмоций, аж до эмоционального паралича. Боишься выйти из дома, потому что соседи сторонятся, а кое кто вообще не отвечает на твое тихое “ добрый день”. Я вообще не знаю, как существовала в этом ужасном чувстве стыда. За что? За то, что мой ребенок заболел “непопулярной” болезнью –зависимостью от химических веществ.
Помощи ждать было неоткуда. Чуда не произойдет! На помощь может прийти понимание того, что сам зависимый должен искать помощи. Реабилитационный центр помогает тем, что помогает изолировать больного от “ больной среды” в которой он пребывает. Есть возможность посмотреть на подобных себе, на свою жизнь и взять ответственность за свою жизнь сегодня. И так шаг за шагом.
А семье взять ответственность за свою жизнь, потому что вся жизнь семьи крутится вокруг наркомана. Спасибо Богу что появились в Украине такие реабилитационные центры где лечат тело и душу. Потому что раньше выход был только один – психиатрия, тюрьма, и смерть.
Все зависит от готовности меняться, как семьи, так и самого зависимого.