Люди впускають ворога в свої вуста, який викрадає їх мозок

Лікування алкоголізму у Львові

Центр реабілітації Відновлення – це комплексне та ефективне лікування від алкоголізму. Професійні психологи, реабілітологи та консультанти працюють за програмою 12 кроків, яка спрямована на максимальний результат.

Алкоголізм – це захворювання, виникнення та перебіг якого пов’язане як з генетичними, так і соціальними факторами. Зазвичай хворий або родичі починають бити на сполох тоді, коли залежна поведінка вже є сформована, а організм алкозалежного сприймає алкоголь як необхідність. Відтак, навіть розуміючи, що життя летить шкереберть, алкозалежний вже не може себе контролювати.

Лікування алкоголізму – справді нелегкий процес. Але якщо Ви наважились, якщо справді хочете, що атмосфера у Вашій сім’ї змінилося, то наркологічний центр “Відновлення” готовий допомогти.

Особливість нашого центру – це люди, які тут працюють. Усі консультанти з питань залежності – випускники нашого центру, яким вдалося подолати своє захворювання і які готові ділитися власними знаннями та досвідом. Вони, як ніхто інший, знають, що переживає хворий на різних етапах одужання, вміють підтримати, порадити та розрадити.

До кожного пацієнта – індивідуальне ставлення. Терапевтичні групи на різні теми щодня проводять психологи нашого центру. Щотижня кожен пацієнт проживає свою власну психотерапію: це дає змогу розібратися з життям, стосунками, сформулювати нові цілі, мрії та цінності, які дадуть енергію змінити життя – від запоїв та скандалів на задоволення від сімейних стосунків, роботи та нових хобі.

Лікування алкоголізму у центрі реабілітації проводиться в кілька етапів:

  1. Консультація нарколога. При потребі- детоксикація в спеціалізованій наркологічній лікарні та обстеження в медичному центрі.
  2. Мотивація хворого до лікування.
  3. Корекція психоемоційного стану.
  4. Проходження пацієнтом курсу індивідуальної та групової психотерапії.
  5. При бажанні – «підшивання» (введення препаратів, які блокують бажання вживання алкоголю), кодування від алкоголізму
  6. Соціальна адаптація

Наш центр – це шанс змінити і Ваше життя також. Ми знаємо, що робимо. Наш результат – це здорові задоволенням життям люди!