Реабілітаційний центр Відновлення проводить лікування алкоголізму, наркоманії, ігроманії. Про ефективність методів, підходу та результат – читайте відгуки батьків, родичів та учасників програми.

Мене звати Галина. Напротязі останніх шести років я жила не своїм життям, тому що мій син – ігроман. Побороти цю хворобу у домашніх умовах- нереально. Тому я звернулась за допомогою до працівників реабілітаційного центру “Відновлення”. Адже там працюють люди, які самі в минулому мали такі проблеми і повернулись до нормального, здорового життя. Тому рівень довіри до них високий. Відвідуючи сина у реабілітаційному центрі, я захоплювалась методами їхньої реабілітації. Постійно працюють психологи у різних напрямках, як у психологічному так і в духовному і у фізичному. До кожного індивідуальний підхід. Зі слів сина, працівники центру допомагають бачити життя іншими очима, адаптовуватись у різних ситуаціях, орієнтуватись у ньому, заново соціалізуватись та влитись у нове, здорове суспільство, бути чесними і відкритими та готовими до змін. У центрі хороші умови проживання, надзвичайно смачне харчування, яке вони готують самі. Організовуються спортивні змагання, поїздки у театр, цирк, сауну. Зусилля персоналу присвячені зміні поведінки, мотивації, переконань, емоційних реакцій залежних. Тому від щирого серця я дякую всім і бажаю вам здоров’я і витримки, адже це нелегка праця. Ви рятуєте не одне життя і витягуєте їх із прірви дна.

 

п. Любов  Висловлюю безмежно-щиру подяку реабілітаційному центру “Відновлення” за неймовірну працю з наркозалежними пацієнтами.
Якими вони були до того? Як потрапили в реабілітаційний центр? Озлоблені на весь світ, зневірені, долі скалічені, серця закам’янілі, без мрій. А робота, яку проводить реабілітаційний центр “Відновлення”, змінює наших дітей: вчить мислити тверезо, адаптуватися в суспільстві, повірити в себе, бачити перед собою ціль. На прикладі мого сина Олександра: він багато років прожив в ізоляції, не знав як жити далі без наркотика, у вирішенні цієї проблеми (наркотичної залежності), йому допоміг реабілітаційний центр. Тепер він інтенсивно займається спортом, радіє кожному прожитому дню. Я вже навіть не мріяла бачити його таким життєрадісним, потрібним допомагати іншим наркозалежним повірити в себе. Центр поміняв його повністю, він навіть кинув палити.
Дай Бог здоров’я, натхнення, мужності, витривалості, терпіння в такій титанічній праці з наркозалежними пацієнтами, всій команді, яка бореться за одужання цих нелегких хлопців і дівчат.

 

п. Наталія- Ми пройшли довгий шлях до виздоровлення, перепробували всі можливі способи: кодування, підшивки, психіатричні лікарні, різні реабілітації. Я вже майже зневірилась. Завдяки саме цьому центру я отримала надію, і дуже вдячна цій організації за результат. Зміни я помітила не одразу, після певного часу, я просто відчула їх материнським серцем. Тепер мій син живе тверезим життям та допомагає іншим, і за це я вдячна наркологічному центру “Відновлення”, людям, які допомагають нашим дітям, батькам піднятися і жити достойним життям.

 

п. Юлія- Я мама Мирослава. Мій син в дитинстві був розумним і кмітливим хлопчиком. Любив допомагати, всім цікавився… Через різні сімейні проблеми, брак досвіду я не вберегла свого сина. Він попав під вплив поганої компанії, закинув навчання а згодом почав випивати. Спочатку інколи, а потім все частіше і частіше. Виносив речі з хати, мав проблеми з міліцією. Не допомагало нічого: ні вмовляння, ні погрози, ні розмови родичів, ні лікування… Син все більше і більше підпадав під вплив зеленого змія, втрачав інтерес до будь чого іншого. Я була в розпачі бо не могла допомогти своїй дитині, мучилась почуттям провини що не вберегла його, металася у пошуку порятунку… Це було нестерпно: дивитись як твоя дитина нищить своє життя а ти нічого не можеш зробити, чекати вечорами, думати який і коли він прийде, чи не натворить щось на п’яну голову, чи все з ним гаразд.Просила в Бога допомоги і мудрості щоб врятувати Мирослава. Напевно Бог почув мої молитви. Лікар, в якої син лікувався, порадила звернутися в реабілітаційний центр який щойно відкрився біля Львова. Син погодився. Приїхавши до центру, я була вражена наскільки все продумано, як організована робота. Тут створена терапевтична спільнота узалежнених які підтримують один одного, допомагають зробити наступний крок до зцілення. Консультанти, які подолали свою залежність, дуже добре розуміють своїх підопічних, адже колись пройшли тим же шляхом до тверезості. Поряд з консультантами працюють професійні психологи і психотерапевти які допомагають розібратися у своїх проблемах, зрозуміти себе, стати більш зрілими. Реабілітаційний процес супроводжує лікар- нарколог яка дуже добре розуміє, що відбувається з її підопічними, підтримує їх, при потребі може назначити медикаментозне лікування. Проводяться регулярні групи для батьків, адже нам також потрібно мінятися бо ми співузалежнені. Таке велике щастя щоразу бачити як син стає іншим, здоровим. Бачу в його очах блиск, інтерес до життя, він будує плани, ставить собі цілі, цікавиться життям родини, почав грати у футбол, надіється на краще. І я спокійна, можу теж радіти життю бо знаю, що син  в безпеці, одужує серед людей які роблять для нього те, що я не в силі була зробити.  Дуже дякую центру за зцілення своєї дитини! Ви подарували нам надію на краще життя. Приємно що є небайдужі люди які допомагають таким як ми! Нехай Бог благословить вас і вашу нелегку працю, допоможе здійснити все задумане і врятувати ще не одне життя!

 

Оксана м. Городок: Я дуже задоволена центром. Мій син змінився, змінилося мислення і взагалі погляди на життя. Робота, яка була проведена працівниками центру пішла йому на користь. Дуже він згадує працівників які навчили його по іншому жити. Батьки, які мають такі проблеми пам’ятайте, що вихід є, треба просто спробувати. До звернення в центр я думала, що життя зупинилося, завдяки наполегливій праці лікарів і працівників центру я повірила, що можна змінити людину. Мій син був в дуже тяжкому стані. На центрі він відійшов почав усміхатися і зрозумів на якому він був дні. І я дуже вдячна!!!

 

Назар:   Дуже щирий колектив в якому я находжуся вже десять місяців. Маю велике враження про консультантів, які мають свою методику виздоровлення і ставлення до людей з різними проблемами. Тобто допомагають залежним в своїх проблемах і підказують шлях до виправлення в вірі в майбутнє до кращого життя. Цілком погоджуюся з своїм перебуванням на центрі і з своїм виправленням на даний період. В центрі дуже цікаві групи, які мені дуже імпонують для покращення своєї самореалізації. Вдячний за підтримку і переосмислення життєвих проблем. Бажаю всім і самому собі по скорішого виходу в соціум.

 

п. Людмила: Хочу подякувати всьому колективу кваліфікованих спеціалістів за спасіння свого сина. Ви вселяєте нам надію та віру в краще сьогодення. Дякую Вам за вашу людяність і турботу, щоб бажання допомагати хворим завжди залишалось у Вашому серці.

В нас сталася страшна біда, мій син наркозалежний. Вже більше чотирьох років ми боримося за його тверезість. За ці роки ми змінили більше семи центрів реабілітацій– результату не було. На даний час він проходить реабілітацію в центрі “Відновлення”. Сьогодні я приїхала з Київщини до сина на зустріч. Мене приємно вразили зміни які сталися з сином. В цьому центрі створенні всі умови для реабілітації. З залежними людьми працюють спеціалісти- наркологи, психологи, консультанти з хімічної залежності, терапевти. Працює група для спів залежних, яку проводить кваліфікований психолог, і сьогодні в мене випала нагода відвідати цю групу. Я дуже вдячна всім працівникам центру за їх роботу, за надію, за те що повертають до нормального життя наркозалежних. Мама.

 

Я Гліб Романович проходив реабілітацію в реабілітаційному центрі “Відновлення” вдячний дуже директору центру, Тетяні Іванівні, всім консультантам за допомогу, підтримку, довіру, навики, які я тут отримав. Багато чого зрозумів для себе, розібрався в собі.

 

Меня зовут Олександр, я наркозависимый человек. Все свои годы употребления, я не мог самостоятельно справиться с болезнью меня хватало не на долго и все мои попытки никчему не привили. Поговорив с родителями о том что мне нужна помощь и только центр закрытого плана мне поможет справиться с зависимостью. Приехав на реабилитацию шаг за шагом я получил поддержку от таких же зависимых как и я, с ними начал понимать свою проблему и начал находить выход.

 

Враження від реабілітаційного центру Відновлення, де знаходиться мій внук 7-й місяць на реабілітації:

Перших 1-2 місяці було хвилювання – що собою являє заклад, яке ставлення до пацієнтів, як адаптується внук (буде сприймати їх методи лікування?), який результат від перебування? Бо внук до цього уже проходив амбулаторне лікування, результату не було як і не було стимулу до переосмислення свого стану. Через 1,5 року погодився на стаціонарне лікування (не Відновлення), яке він покинув бо характеризував – дарма часу і затрат(?)

Через моїх знайомих медиків, які працювали з наркологами ми вийшли на реабілітаційний центр Відновлення. Як попередньо я описала хвилювання (чи допоможуть?) ми з дочкою обговорили цей варіант. І з внуком. Після роздумів він погодився. Спочатку познайомилися з лікарем-наркологом, потім поїхали в Дубляни наочно познайомилися з закладом. Поговорили з директором закладу Максимом Олеговичем, консультантами, оглянули побут. Внук сказав нормально, їду.

Особливо 1-й місяць було напруження з його сторони і звичайно ми, з надією, перемагаючи тривогу спостерігали за ним, за нашими контактами з лікарем-наркологом, з керівником закладу, з психологами (відвідуючи збори родичів). Тільки після 2-го міс. ми з дочкою вирішили що обрали правильний заклад. А внук, який спочатку все напружено сприймав, почав спокійніше себе вести, показувати переосмислення своєї поведінки. На даний час пройшло 6 місяців, віра наша і його зміцніла, що життя може змінитися. Дай Боже, щоб так сталося! Ми з дочкою дуже вдячні працівникам реабілітаційного центру – директору, лікарю-наркологу, консультантам, волонтерам: дай Боже вам здоров’я, наснаги, бо робите добру справу! І щоб ні ви, ні ваші родичі не знали розпачу і сліз, які є в сім’ях наркозалежних. Дякуємо вам – Теодора.

 

Хочу від усього серця подякувати співробітникам реабілітаційного центру «Відновлення»

Мій син багато років (хоча він стверджує про малий термін) вживав наркотики і був залежним.

Перед тим, як потрапити до Вашого центру проходив реабілітацію в іншому центрі вийшов із центру і повернувся до наркотиків. Ми з дружиною не знали куди податись, щоб якось допомогти синові, ті хто зіштовхнувся із цією проблемою вдома, зрозуміють мене як ніхто, що таке відчуття болю і розгубленості водночас. Чесно кажучи думали, що син закінчить життя або на вулиці, або в тюрьмі (приценденти для цього були). Випадково (хоча випадковостей не буває), я взнав про Ваш центр, особливо про програму 12 кроків. Остання надія залишалася на Ваш заклад, на Ваших консультантів, психологів, наставників. Сьогодні закінчується четвертий місяць перебування мого сина у Вашому центрі, я разом з сином проходжу цей шлях виздоровлення і багато чого зрозумів завдячуючи Вашій команді. Програма центру допомогає моєму синові стати на шлях позбутися залежності від наркотиків, та саме головне, в подальшому поможе йому жити свобідним та щасливим життям у соціумі. Я дуже вдячний Вашому колективу, що проявляє велику турботу не тільки моєму синові, але також надає психологічну допомогу мені, постійно перебуваючи на телефонному зв’язку. Хто зіштовхнувся з цією бідою, зрозуміє мої почуття. Я звертаюсь до тих, хто бореться з наркозалежністю, не опускати рук. Борітеся! І якщо ви думаєте чи є потреба йти в центр? Йдіть, центр допоможе вернути близьку для Вас людину.

Окрема подяка Олені Миколаївні за її оптимізм та підтримку, в Вашому центрі працюють не просто професіонали, а розуміючі, віддані своїй справі та приємні люди.

Я Юра, мені 29 років, я наркозалежний. Звернувся за допомогою для проходження реабілітації. Центр дав мені можливість змінити своє життя. Відновити свої відносини з близькими людьми. У моєму житті відбулись кардинальні зміни. Я почав заново жити і побачив світ тверезими очима, він прекрасний. Я розумію, що сам не зміг би справитися зі своїми труднощами, тому дякую центру за підтримку, за розуміння, за віру в мої сили. В центрі я почав фізично розвиватись та не бути байдужим до свого здоров’я. Змінив манеру поведінки завдяки самоаналізу і індивідуальним консультаціям з психологами, побачив справжню безкорисну дружбу, що надихає мене рухатись вперед, Відновлення до своєї мети.

Привіт. мене звати Борис. Мені 35 років , я з міста Київа. Вже 15 років як я залежний від психо-активних речовин. Нарешті я вирішив змінити своє життя і пройти курс реабілітації. Про реабілітаційний центр я дізнався від свого знайомого. Мене дуже вразив результат, і тому я твердо вирішив спробувати.
Під час проходження програми реабілітації мені допомагали і всебічно підтримували працівники центру, особливо це було потрібно мені на перших етапах. За, що я їм дуже вдячний.
Програма центру допомагала мені знову повірити у себе, допомагала побачити що існує інше-тверезе життя. За допомогою програми, та працівників, я поступово почав відновлювати зруйновані сфери свого життя. Зміг налагодити стосунки у сім’ї.
Центр “Відновлення” дав мені надію, і я за це дуже вдячний.

Сергій: Центр дав мені ще один новий шанс повірити себе. І взагалі будучи тут я знайшов надію у тверезе життя і повірив себе, тобто у те що зможу жити, бо думав що я вже не зможу взагалі жити. Тут я добре відійшов, поправився і отримував колосальну підтримку від усіх працівників центру, тобто волонтерів, психологів і консультантів які для мене були вагомим прикладом того, що можна змінити своє життя і жити повноцінним життям. Харчування просто бомба, де б я не був на центрах, тут найкращий підхід до цього, смачна і якісна їжа, п’яти-разове харчування. Це немало важливо для мене на даному етапі і взагалі. Психологи допомогли і продовжують допомагати мені у праці над своїми недоліками і направляють у правильне русло, їм я можу сказати усе і знаю, що мене не засоромлять, а підтримають і зрозуміють. Проводять цікаві та важливі групи по почуттях і емоціях з якими у мене були проблеми. Консультанти для мене це приклад у виздоровленні і як мотивація. Якщо змогли вони, то чому я не зможу. Завжди послухають мене з моїми тараканами, групи які вони проводять по залежності, завдяки їм я почав більше розуміти себе і що зі мною відбувається, та як проявляється хвороба у моїй поведінці. Допомагають у фізичному розвитку і взагалі я відчуваю тут себе не покинутим напризволяще. І взагалі я вдячний центру за те, що можу щиро посміхатись та вірю в тверезе повноцінне життя, хоча ще небагато часу назад я думав, що здохну…

Мене звати Оксана Слободзяник. Я мама. Маю єдиного любимого сина, який багато років вживав наркотики. Не треба пояснювати багато, щоб уявити біль матері. Коли ти бачиш, як твоя дитина в яку ти вклала своє серце і душу, більше тебе не чує і не бачить. Бо існує у своєму світі, деградує і нівичить своє здоров’я і життя. І немає на це ради.
Довгі роки суму, сліз, розпачу і розчарувань…твоє життя перестає бути кольоровим і нічого тебе не тішить. Кожен день ти живеш у тривозі і не спокої. Багато було пережито і багато сліз пролито і молитов промолино.
Тепер я дякую Богу, що мій син пішов добровільно у центр , Відновлення”, щоб позбутись наркозалежності.
Вже пройшло два роки Богу дякувати, як я щаслива мама і щаслива жінка. Я дякую людям, які там працюють, це фахівці, які знають свою справу. Дійсно Відновлення, день за днем я спостерігала, як мій син повертається до життя, я бачила його тверезий погляд і гарний настрій і віру в життя ! І хочу подякувати директору, який завжди тримає контакт з рідними відповідає на кожен твій дзвінок, або смс. Це особливо важливо для рідних у перший період.
Мій низький уклін людям , які там працюють, за їхній професіоналізм, доброту, теплоту і людянісь.
Зараз є багато центрів, але у вашому є рівень, єдиний дух, єдність команди, людяність, порядність і доброта. А це багато значить, для зневірених людей.
Дякую вам і щасти вам завжди і у всьому!

Привіт) мене звати Аня. Я мама двох чудових хлопців, я дружина, я дочка і я сестра наркомана.
Я вдячна батькам, що знайшли можливість і реабілітаційний центр та оплатили перебування мого брата в середовищі людей, що виздоровлюють. Батьки спромоглися оплатити реабілітацію та не знайшли у собі сили для того, щоб мінятись самим і не приходять на зустрічі для близьких чиї рідні одужують.
Я вирішила, що це моя частина відповідальності і почала відвідувати групи для співзалежних.
Моє життя якісно змінилось і далі міняється бо це робота на довгий час.
Реабілітацію пройшов мій брат, а одужуємо ми всі завдячуючи центру “Відновлення”.
Дякую всім хто зустрівся нам у той важкий період бо Ви робите благородну, нелегку справу.
♥️♥️♥️

Коли мій син прийшов в центр, я була виснажена і фізично , і психологічно .Моє життя було підпорядковане під життя сина,а життя сина складалось з періодів вживання і лікування.Центр “Відновлення” повернув нас до життя і до розуміння багатьох речей.Зараз він працює, вчиться , а у мене з’явилося моє життя. Дякую Богові і всім працівникам центру за все що відбулось і відбувається . Успіхів вам і перемог!Мама наркомана.

Я мама алкозалежного.Перебування а центрі змінило мого сина.Живу з вірою і надією що він таким буде в майбутньому.Дякуючи центру я знайшла саму себе,зрозуміла помилки, отримала душевний спокій.Успіхів вам.

Життя залежного тяжке і болісне. Кругом безвихідь,
нерозуміння і самотність.
Попереду смерть….
Дякую Богу, людям і випадку, що зорганізували
нас в реабілітаційний центр
,,Відновлення”.
Дякую за фахову допомогу,
за організацію побуту,
дякую за душевність!
Ви чесні і відверті з нами.
Ви з любов’ю зустрічаєте,
супроводжуєте і випускаєте
в тверезе життя!
Дякую,що Ви були з нами в такий непростий для нас час, дякую за підтримку,
дякую за впевненість,
дякую за віру в перемогу!!!

Мама колишнього наркомана.

Я колишня дружина наркомана і алкоголіка! Дякую центру, який дав мені розуміння, що моє життя- це цінність і сімейний фактор найважливіша складова одужання або прогресування хвороби!! Групи для співзалежних у цьому центрі, це дуже сильна опора, яка є у мому житті!!!З моєю проблемою, цією пропастю, я не залишилась одна і завдяки центру , а зокрема, кваліфікованій допомозі…..я живу і мої діти живуть!!! Самотушки залишити вживання не можливо так як і не можливо жити поруч з рідним який вживає, адже все моє життя було покладено і зосереджено на ньому, його потребах, його проблемах!!! Це комплекс кваліфікованих дій, які дають можливість зрозуміти, що відбувається з його життям і з своїм життям!! Легко не було але не знаючи про хворобу, не можливо допомогти ні залежному, ні собі!!! Але це по -новому, і можливо!! Дякую всім, які допомогли і допомагають і надалі!!!

Я мама наркомана і говорю від себе , як мені було важко було дивитися, як гине твоя дитина, якій я дала життя. Що робити, де шукати? Коли нема підтримки від держави і суспільства бо їм не вигідно,щоб наші діти були тверезі. Але Бог говорить вихід завжди є! І ми шукаємо де нашім дітям і нам батькам можуть дати допомогу, і навчити як жити тверезо, а центр для узалежнення від алко, нарко і ігроманіі, яка дуже вигідна державі. Центр дає новий і певний фундамент життя для наших дітей , жити і вчитися виживати у цьому світі де кішить гріх. І я дякую що є хоч якийсь шанс і можливість моєму синові почати нове життя. Мама наркомана.

Дуже важко дивитися ,коли твоя дитина стає на шлях “смерті”а я не знаю як допомогти.Рідні переживають всю гаму емоцій аж до емоційного паралічу .Боішся вийти з дому бо сусіди стороняться а дехто взагалі не ввдповідає на твоє тихе “добрий день”.Я взагалі не знаю як “існувала”в цьому жахливому почутті стиду.За що?За то,щомоя дитина захворіла на цю “непрестижну”хворобу “узалежнення від хім.речовин”.Допомоги немає від кого чекати.Чуда не станеться!На допомогу може прийти свідомість того що сам залежний повинен шукати допомогу.Реабілітаційний центр допомагає тим що дає можливість ізолювати хворого від “хворого середовища” в якому він перебуває собі подібних подивитися на своє колишнє життя івзяти відплвідадьність за своє життя на сьогодні і так Відновлення.А родині взяти відплвідальність за своє бо все життя родини крутиться навколо наркомана.Богу дякувати що створилися на Украіні такі осередки реабілітаціі де лікують розум ,тіло і душу бо раніше вихід був один/психіатрія ,тюрма і смерть/.Все залежить від готовності змінити як іродини так і самого залежного своє життя!